Keresés űrlap

Egykulcsos megoldások egy kézből
Több ezer elektronikus aukció, árlejtés tapasztalata
Szakértőink évtizedes beszerzési tapasztalatai
Sourcing siker garancia
Benchmarking, avagy az információ hatalma
Élmény alapú közbeszerzés
Több mint 3000 ügyfél
Éves szinten 1500 beszerzési projekt
Csoportos energia beszerzések
Mérhető és kézzelfogható megtakarítások
Többszörös befektetett arányos megtérülések (ROI)

Referenciáink

Eredményeink

Beszerzési érték: 490 Mrd Ft
Projektek száma: 9075 db
Ügyfelek száma: >4500
Villamos energia: 11350 GWh
Földgáz energia: 2340 Mio m3
Elért meg- takarítás: 47 Mrd Ft

Adatkezelési tájékoztató

Jelenlegi hely

Álláslehetőség - energetikai referens

Energetikai referens

A Sourcing Hungary Kft. 2008 óta Magyarország piacvezető energiahatékonysági és beszerzési szolgáltatója, több mint 4500 vállalat, intézmény számára ért el megtakarításokat.

Küldetésünk, az uniós célokkal összhangban, mérnöki tevékenységünkkel hozzájárulhassunk a globális felmelegedés elleni küzdelemhez az energiafogyasztások optimalizálásával, valamint beszerzési szolgáltatásainkkal kézzelfogható pénz, idő és energia megtakarításokat érjünk el vállalati és intézményi Ügyfeleinknek.

Légy hasznos tagja folyamatosan fejlődő, megújuló és a legjobb szakemberekkel dolgozó csapatunknak a következő munkakör betöltésével:

A munkakör legfőbb feladata az energetikai szakértők munkájának segítése, kapcsolattartás az ügyfelekkel, a terület szakasszisztenciájának pontos, naprakész ellátása.

Feladatok:

  • Cégadatbázisok kezelése
  • Heti vezetőségi riport összeállítása, szakmai hírlevelek készítése
  • Teljes körű asszisztensi, adminisztratív feladatok ellátása
  • Energetikai szakértők munkájának támogatása, munkájukról, eredményeikről kimutatás készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Ügyfelek havi és éves jelentések elkészítésében való közreműködés
  • Ügyfelek energiafogyasztásának nyilvántartása és elemzése
  • Energiahatékonysági szemlélet kialakításának támogatása az ügyfeleknél
  • Megvalósított energiahatékonysági fejlesztések és üzemeltetési megoldások energia megtakarításában részvétel

Elvárások:

Az ideális jelölt számunkra, akinek nem jelent gondot az ügyfelekkel való kommunikáció, és a monoton munka elvégzése sem.  Energetikai/ műszaki beállítottságú, precíz, pontosan végzi az adminisztrációs munkát és figyel a határidők betartására.

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitás tűrés
  • Rugalmas, pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó problémafelismerő- és megoldó készség
  • MS Office és MS Excel szoftverek készség-szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Műszaki vagy energetikusi végzettség vagy folyamatban lévő képzés
  • Energiapiac ismerete
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú főállású karrierlehetőséget egy 100% magyar tulajdonban lévő fejlődő cégnél;
  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Bejelentett, heti 40 órás munkaviszony
  • Normál munkarendben történő munkavégzés, rugalmas kezdési lehetőség
  • Modern infrastruktúrájú munkahely
  • Cafeteria juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és képzési lehetőség

Munkavégzés helye: MADARÁSZ IRODAPARK - Budapest, XIII. kerület

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével, valamint kísérőlevéllel várjuk az allas@sourcing.hu email címre a tárgyban feltüntetve az „Energetikai referens” pozíciót.